Обласне методоб’єднання шкільних редколегій

17 березня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося обласне методоб’єднання за участі членів шкільних редколегій ЗНЗ та ПНЗ Львівщини у рамках проекту «50 кроків до Успіху».

Виступала Наталя Степанівна Андрусів, завідувач відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю. Свою розповідь вона супроводжувала мультимедійною презентацією, розповідала про його конкурси, структуру, викладачів, а також про фестиваль «Шкільна журналістика», що проводиться вже другий рік. Цього року він присвячений працям та надбанню Івана Франка, митця, письменника та публіциста. Основною метою гуртків, як зазначила п. Наталя, є прагнення навчити дітей писати, підготувати їх до журналістського майбутнього і сприяти розвитку молоді.

Галина Володимирівна Баган, методист відділу, розповіла про мистецький презентаційний проект навчально-виховного характеру «50 кроків до Успіху». Вона, як і Н. Андрусів, використовувала фото матеріали у своїй презентації. П. Галина, що, зазначимо, відвідувала усі події ЦТДЮГ, з власного досвіду розказувала про різні заходи у рамках проекту. Слухачам вдалося дізнатись про чотири тижні, що вже пройшли, а саме: тиждень образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва; тиждень школи народного танцю «Серпанок»; тиждень технічної творчості; тиждень естрадного та класичного мистецтва, який завершився напередодні тижня відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю.

12513683_640070812806637_5191359783461895681_o

Після цього зі словом виступив Олег Євгенович Кузик, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. «У вас є дуже потужний інструмент – слово. Майстерність викладення слів у речення, які можуть багато що сказати», – сказав він, а також побажав усім майбутнім журналістам успіху. Наступною виступала Галина Володимирівна Палажій, викладач гуртка «Практична журналістика», яка розказувала про практикуючих журналістів, роботу з інформагенціями, про блоги та інтернет-журналістику.

12885710_640070862806632_4764403878944047868_o

Олеся Євгенівна Новосад, викладач гуртків «Сценарна майстерність» та «Кіномистецтво», розповідала про медіаосвіту, її історію, поширення у світі. Також слухачі змогли отримати інформацію про медіаосвіту в Україні та гуртки, що веде п. Олеся, конкурси та фестивалі. На завершення методоб’єднання усі переглянули невеликий фільм, створений студентами під час фестивалю «Кіномаршрут». За основу фільму взятий твір «Голова Якова» письменника Любка Дереша. Після цього усі змогли переглянути та придбати книги видавництва «Аверс».

Кулик Тетяна